6 nápadů na to, o čem si psát s holkou

Právě jste se seznámili s hezkou holkou přes aplikaci nebo sociální sítě a těšíte se, až si začnete povídat. Jakmile se ale představíte, vymyslet zajímavá témata k diskuzi může být složité. Nechcete, aby se konverzace změnila v nudné povídání o počasí nebo o tom, co jste jedli k snídani.

Místo toho ji chcete zaujmout a lépe ji poznat. V tomto článku se podíváme na pár zajímavých nápadů, o čem psát s holkou, kterou jste právě poznali, nebo kterou už znáte od dětství.

Zájmy a koníčky

Pokud s ní chcete vést smysluplné rozhovory, zjistěte, co ji baví. Ptejte se na to, jak ráda tráví svůj čas – ať už je to sport, který hraje, televizní pořad, který ji baví, nebo koníček, který má ráda. Když projevíte zájem o věci, které ji zajímají, budete pro ni mnohem zajímavější.

Filmy a televize

Pokud je milovnicí filmů nebo televize, zeptejte se, jaké typy pořadů nebo filmů ráda sleduje. Zjistěte, zda máte nějaké společné oblíbené filmy, které vás mohou sblížit. Nabídněte jí, že se podíváte na jeden z jejích nejoblíbenějších pořadů nebo filmů, abyste měli o čem diskutovat.

Sport

Pokud sportuje nebo má ráda určité sportovní týmy, zeptejte se, které sleduje nebo hraje. I když sami nejste velcí sportovní fanoušci, udělejte si o jejích oblíbených sportech nějaký průzkum, abyste pochopili, o čem mluví, a zapojte se do konverzace. Sport nemusí být vždy nuda.

Záliby

Zjistěte, zda má nějaké koníčky, jako je fotografování, hraní her, vaření nebo ruční práce. Zeptejte se, co ji na nich baví a zda má nějaké projekty, na kterých pracuje. Hledejte příležitosti, jak se společně podílet na jejích koníčcích, což je skvělý způsob, jak společně trávit čas a posílit váš vztah.

Společné zážitky a vzpomínky

Nejlepším způsobem, jak se s někým, koho už znáte, sblížit, je navázat vztah prostřednictvím společných okamžiků. Vzpomeňte si na zábavné chvíle, které jste spolu strávili a nahoďte je během konverzace. Ptejte se jí na její oblíbené vzpomínky na vás dva a podělte se o některé své.

Dovolená a výlety

Pokud jste spolu podnikli nějaké výlety nebo dovolené, zavzpomínejte na svá dobrodružství. Mluvte o aktivitách, které jste si užívali, o chutném jídle, které jste jedli, nebo o úchvatných scenériích, které jste viděli. Vzpomeňte si na všechny vtipné příhody nebo vtipy, které vás stále rozesmívají.

Příběhy z dětství

Pokud se znáte už od dětství, vyměňte si historky z vašich dětských let. Možná jste se spolu dívali na různé seriály, hrály hry na Play Station, nebo jezdili na sáňkách. Podělte se o vzpomínky na to, jak jste se spolu učili jezdit na kole nebo si hráli na dvoře na vymyšlenou. Diskuse o vašem dětství vám pomůže ještě hlouběji pochopit a ocenit to, kým jste oba nyní.

Nedávné vtipné momenty

Nemusíte se vracet příliš daleko do minulosti. Vzpomeňte si na zábavné, bezstarostné okamžiky, které jste spolu v poslední době sdíleli, například když jste šli na zmrzlinu a jednomu z vás to uklouzlo, jak jste sledovali zábavný film nebo se snažili vylovit klíče z kanálu.

Vzpomeňte si na drobné detaily, díky nimž měly tyto obyčejné chvíle smysl. Znovu se zasmějte vtipům, které jste pronesli, a pociťte vděčnost za radost, kterou nacházíte ve společnosti toho druhého.

Diskuse o vtipných vzpomínkách je dokonalým způsobem, jak posílit vaše citové pouto a znovu zažehnout jiskru nové vztahové energie.

Hudba a filmy

Sdílení hudby a filmů, které se vám oběma líbí, je skvělý způsob, jak se s někým sblížit a poznat ho. Zeptejte se jí na její oblíbené kapely, písničky nebo žánry – možná objevíte novou hudbu, kterou si zamilujete i vy!

Hudba

Má nějakého oblíbeného interpreta, který ji opravdu baví? Zeptejte se, jestli má nějaké písničky, které by vám mohla doporučit, abyste pochopili, proč je má ráda. Podělte se o několik svých oblíbených písní nebo o seznam skladeb, který jste vytvořili. Hudba vypovídá hodně o něčí osobnosti a vkusu, takže tento typ výměny názorů může odhalit poznatky o tom druhém.

Filmy

Povídejte si o filmech, které jste oba nedávno viděli, a o tom, co se vám na nich líbilo. Diskutujte o žánrech nebo režisérech, kterým dáváte přednost. Jste například oba fanoušci sci-fi nebo milovníci romantických komedií? Doporučte jí film, o kterém si myslíte, že by se jí opravdu líbil, a navrhněte jí, abyste se na něj podívali společně, pokud se věci vyvinou.

Porovnávání vašich reakcí a interpretací médií, která konzumujete, vede k poutavým diskusím. Zaměření konverzace na vaše společné zájmy tímto způsobem pomáhá budovat vztah a vazby. Pokračujte v doporučeních – čím více si jich budete vyměňovat, tím více zjistíte, jak jste kompatibilní a jak dobře se váš vkus shoduje.

Cestovní cíle

Fantazírování o exotických místech, která byste rádi navštívili, vám dává příležitost zjistit, jak dobrodružný nebo kulturní je ten druhý. Můžete ji např. položit otázky typu:

  • Kdybys teď mohla jet kamkoli na světě, kam by sis vybrala?
  • Jaká je tvoje vysněná destinace pro dovolenou?
  • Radši bys jela do Španělska k moři nebo do hor do Švédska?

Nejen, že se o ní dozvíte něco nového, ale i poznáte její touhy a jaký typ člověka je.

Filozofické otázky

Zapojení se do hravých filozofických spekulací je skvělý způsob, jak zjistit, jak je otevřená nebo nápaditá. Pokládejte podnětné otázky, jako např:

  • Kdybys měla superschopnost, jakou by si vybrala?
  • Kdyby ses mohla okamžitě stát odborníkem v jednom oboru, co by to bylo?
  • Kdybys byla v minulém životě zvířetem, jaké by to bylo?
  • Čím si myslíš, že jsi byla v minulém životě?

Diskuse o těchto typech fantaskních hypotéz vytváří pocit intimity prostřednictvím sdílení imaginárních vnitřních světů. Udržujte věci v lehké rovině a vyhýbejte se kontroverzním tématům (jako je náboženství nebo politika), dokud se lépe nepoznáte.

Sdílejte své sny, obavy a touhy

Sdílet s někým své nejniternější myšlenky a pocity vytváří intimitu a neuvěřitelně vás to sblíží Mluvte s ní o svých největších snech a nejhlubších touhách. Svěřte jí své tajné naděje do budoucna. Proberte s ní své obavy a starosti, věci, které vám v noci nedají spát. Otevření těchto zranitelných témat pomůže vybudovat důvěru a posílit vaše citové pouto.

Závěrem

Ať už si vyberete hluboké rozhovory, hravé otázky, kreativní příběhy, sdílení vašich snů nebo otázky ohledně koníčků a cestování, nejdůležitější je, abyste se s ní autenticky spojili. Nestresujte se příliš hledáním dokonalé věci, kterou byste jí měli říct. Pokud vás nic nenapadá, netlačte na pilu.

Sdílejte lásku ❤️