venuše v blížencích

Venuše v Blížencích: Vlastnosti, vzhled, ve vztahu a posteli

Když planeta lásky a vztahů vstoupí do tohoto vzdušného a intelektuálního znamení, čeká vás dobrodružná jízda. Budete chtít zkoumat nové věci, učit se a růst. Vztahy se stanou hravé a vzrušující. Ale pozor, abyste se příliš neunáhlili a nepřeskakovali jako včela z “květiny na květinu.”

Různobarevnost

S Venuší v Blížencích jste neuvěřitelně zvědaví a rádi zkoušíte nové věci. Vzhledem k tomu, že je Venuše planetou krásy, lásky, romance a pohodlí, je velká šance, že budete chtít cestovat, poznávat nové lidi, zkoušet různé módní styly a účesy nebo jídla.

Lidé s Venuší v tomto znamení rádi experimentují, protože věří, že jediný moment, který máme pod kontrolou, je TEĎ – zítřek není garantovaný. Chtějí vše vidět, slyšet a vyzkoušet. Chtějí život žít, ne jen přežívat nebo se jakkoliv limitovat.

Ideální partner pro Blíženeckou Venuši je někdo, kdo je otevřený zkoušet nové věci, cestovat, poznávat všechny barvy života a snažit se koukat na světlejší stránku života, ikdyž to není vždy snadné.

Komunikace

Pro osoby narozené s Venuší v Blížencích hraje komunikace v životě důležitou a lákavou roli. Schopnost navazovat kontakty, sdílet myšlenky a vyměňovat si informace přináší velkou radost a povzbuzení.

Lidé s Venuší v Blížencích mají tendenci oceňovat komunikaci jak pro ni samotnou, tak jako prostředek k dosažení cíle. Mají rádi samotné umění konverzace, libují si v duchaplném škádlení, slovních hříčkách a probírání nejrůznějších témat. Komunikace však slouží i praktickým účelům, umožňuje shromažďovat informace, navazovat kontakty a prosazovat své cíle.

Pro tyto jedince je efektivní komunikace důležitou sociální dovedností. Daří se jim ve společenském prostředí, kde je dostatek příležitostí ke konverzaci s ostatními. Ticho a nedostatek duševní stimulace mohou být nepříjemné, dokonce nudné. Spojení s ostatními prostřednictvím řeči pomáhá naplnit vrozenou potřebu rozmanitosti, novosti a intelektuální výměny.

Díky svému pohotovému důvtipu a hbité mysli bývají lidé s Venuší v Blížencích okouzlujícími a přesvědčivými komunikátory. Mají dar lidi uvolnit prostřednictvím lehké konverzace. Zároveň si však v komunikaci cení pravdy a autenticity a nemají rádi neupřímnost nebo povrchní řeči. Ve vztazích si velmi cení otevřené komunikace. Blíženecká Venuše věří, že je lepší znát bolestivou pravdu, než žít ve lži.

Osoba s Venuší, planetou krásy, a komunikativními Blíženci, také bude zdatná v psané nebo mluvené komunikaci – najdeme mezi nimi úspěšné spisovatele, básníky, novináře, nebo reportéry.

Ve vztahu

Lidé s Venuší v Blížencích hledají partnera, který odpovídá jejich intelektuální zvídavosti, důvtipu a šíři zájmů. Chtějí vztah plný podnětných rozhovorů, nápadů a zážitků – takový, který je nikdy neomrzí. Partneři Venuše v Blížencích musí být přizpůsobiví, všestranní a otevření, aby s nimi udrželi krok.

Tito jedinci si ve vztahu cení svobody a nezávislosti. Chtějí partnera, který podporuje a respektuje jejich potřebu prostoru a nesnaží se je ovládat. Partneři by měli mít pochopení pro jejich povahu společenských motýlů a občasné nestálé emoce. Žárlivost a majetnické sklony jsou pro ně velkou překážkou.

Ve vztahu Venuše v Blížencích vyhledává intelektuální stimulaci prostřednictvím živých diskusí, sdílení nových nápadů a společných aktivit. Rádi flirtují a ocení partnera s dobrým smyslem pro humor, který je dokáže rozesmát. V partnerském vztahu je pro ně důležitá lehkost, radost a zábava.

Ideálním partnerem pro Venuši v Blížencích je duševně hbitý a přizpůsobivý intelektuální společník, který si cení svobody, nezávislosti a rozmanitosti. Někdo, kdo se může vyrovnat jejich pohotovému důvtipu, zapojit je do živé konverzace a připojit se k nim při objevování nových zájmů a zážitků. Hluboké citové pouto a závazek se mohou časem rozvinout, pokud je ve vztahu naplněna potřeba tohoto vzdušného znamení po duševní stimulaci a všestrannosti.

V posteli

Jedinec s Venuší v Blížencích v ložnici miluje komunikaci, intimitu slov a zábavu. Říká se, že Venuši v Blížencích musíte nejdříve vysvléknout slovy – vzrušuje je vtipné žertování a libují si v umění flirtovat. Jemné šeptání do ucha je pro ně jednou z nejlepších forem předehry.

Jakmile dojde k fyzickému kontaktu, stále touží po konverzaci a spojení. Sdílení svých tužeb, dotazování se na to, co je příjemné, a společné probírání zážitků přináší radost a intimitu. Experimentování, variace a novinky v rámci vztahu jsou pro ně vzrušující.

Komunikace je pro toto umístění Venuše smyslná. Těší je, když jim partner popisuje, co s nimi chce dělat nebo co dělá, když se to děje. Jemné, sexy řeči prokládané doteky a polibky pomáhají budovat vzrušení. Vyjádření uznání a touhy po partnerovi prostřednictvím slov dodává další rozměr rozkoše. Spojení na mentální úrovni prostřednictvím komunikace pro ně zážitek umocňuje a povznáší.

Vzhled

Venuše, planeta lásky a krásy, sice přímo neurčuje, jak kdo vypadá, ale lidé s tímto umístěním často vykazují určité rysy.

Tito lidé často vypadají mladší, než jsou, a udržují si mladistvého ducha. Jejich tváře mají často otevřený a zvědavý výraz, díky němuž působí mladým dojmmm. Jejich těla také zůstávají relativně štíhlá a aktivní i v pozdějším věku.

Kromě toho mají lidé s Venuší v Blížencích obvykle příjemný a okouzlující hlas. Jejich tón je často lehký, vzdušný a konverzační, což jim pomáhá snadno navázat kontakt s ostatními. Komunikace a spojení jsou pro tyto jedince důležité a svůj hlas používají jako nástroj k navazování vztahů.

Mají také tendenci dobře pečovat o své ruce a při hovoru používat gesta. Jejich ruce jsou často hladké a dobře upravené a při hovoru často gestikulují rukama. Jejich ruce se stávají “prodloužením” jejich komunikace a sebevyjádření.

Sdílejte lásku ❤️